T.OVERFACE V BYTĚ

8.4.2021

Plošný dekorativní tisk je atraktivním prvkem interiérového designu. Vděčí za to nepřeberné, mohli bychom říci nekonečné škále motivů umožňujících proměnit jakoukoliv místnost v jedinečný prostor.

Potisku interiérových prvků T.overface se věnujeme už deset let. Tiskneme nejen na dvířka, ale i řadu dalších materiálů. Zajímavé jsou zejména aplikace na sklo (T.cristal) nebo na sendvičovou desku (T.board).

Ačkoli většina našich výrobků, zejména dvířek, slouží k realizaci kuchyní, v případě T.overface  je situace jiná. Dekorativní potisk může být užit prakticky kdekoli. Záleží jen na fantazii a vkusu.

 

Připravili jsme prezentaci naznačující, jak lze pomocí dekorativního tisku vytvořit originální interiér. Díky použití jednoduchých geometrických motivů, které lze různě proměňovat a kombinovat vzniká koncept sjednocující všechny místnosti, který dává bytu naprosto charakteristickou atmosféru.

Kuchyně je srdcem domova. Dekorativní panely T.board mezi spodními a horními skříňkami zdobené decentním geometrickým motivem jí dodávají osobitost a podtrhují její čistý a vyvážený design.

Kromě policových dvířek najdeme v obývacím pokoji dekorativní motiv i ve formě samostatné aplikace, která výrazným způsobem dotváří atmosféru tohoto prostoru.

Ve studentském pokoji si začínáme uvědomovat, že dekorativní potisk nejen modeluje atmosféru každé místnosti, ale současně propojuje všechny místnosti v bytě do originálního celku.

Platí to i o chodbě, v níž jsou motivy použité v bytě navíc vystaveny jako samostatná umělecká díla…

Perlička na závěr exkurze: kromě zásuvek najdeme známý potisk i na skle sprchové zástěny …

Pozornému čtenáři neušlo, že celý byt je založen na kombinaci dekorů bílé barvy se dřevem. Variabilním užitím grafických motivů ovšem získal naprosto unikátní vzhled, což je klíčovou vlastností dekorativního tisku T.overface.

 

Pro pořádek uvádíme limitní parametry potiskovaných dílců:

minimální rozměry potiskovaného dílce (š x v)     49 x 64 mm

maximální rozměry potiskovaného dílce (š x v)    3.200 x 1.600 mm

maximální tloušťka materiálu                               50 mm

 

V případě hlubšího zájmu o technologii T.overface kontaktujte oddělení tisku na adrese potisk@trachea.cz nebo přímo vedoucího – pana Radka Kašpárka (775 067 005).

Líbil se Vám tento článek?

Dejte vědět ostatní, zda byl užitečný.

T.OVERFACE V BYTĚ Perspektivy dekorativního tisku...
5 1 5 7
0 / 5 Hodnocení článku: 5

Vaše hodnocení:

Nezmeškejte nové články