(NE)OBYČEJNÁ DŘEVOTŘÍSKA

11.6.2020

Doby, kdy laminovaná dřevotříska byla synonymem nepříliš vkusného a kvalitního nábytku, jsou dávno pryč. Dnešní LTD často na první pohled nerozeznáte od přírodního dřeva, nabídka dekorů (a nejenom „dřevěných“) je více než pestrá a pokud jde o cenu, i v tomto ohledu je lamino velmi zajímavým materiálem.
Jsme si vědomi jeho předností, a proto jsme na jeho bázi založili hned tři produkty.

T.basic
Dvířka T.basic si na nic nehrají. Jde o kus poctivé desky s kvalitní ABS hranou lepenou polyuretanovými lepidly metodou „ztracené spáry“. Jednoduché, levné a praktické provedení. A k tomu výběr z téměř čtyřiceti dekorů…

T.segment
Skládaná dvířka jsou elegantní a zajímavá. Jejich předností je možnost kombinace různých dekorů LTD. Ve spojení s kontrastními hranami lze docílit skutečně originálního a neotřelého vzhledu. V případě pětidílných dvířek můžeme navíc pracovat také rozdílnou tloušťkou rámu (18 mm) a výplně (10 mm).

Trachea korpusy
Ačkoli tomu tak většinou je, korpusy nemusí být jen bílé. I je lze vyrobit z kompletního spektra našich LTD. Vše o korpusech najdete na našem webu.

Líbil se Vám tento článek?

Dejte vědět ostatní, zda byl užitečný.

(NE)OBYČEJNÁ DŘEVOTŘÍSKA Doby, kdy laminovaná dřevotříska byla synonymem nepříliš vkusného a kvalitního nábytku, jsou dávno pryč. Dnešní LTD často na první pohled nerozeznáte od přírodního dřeva, nabídka dekorů (a nejenom „dřevěných“) je více než pestrá...
5 1 5 1
0 / 5 Hodnocení článku: 5

Vaše hodnocení:

Nezmeškejte nové články