3 x AKRYLÁT!
27. 7. 2023

T.acrylic je vážně skvělý materiál. Elegantní, odolný, nadčasový. A protože zákazníci nyní preferují především matné a supermatné povrchy, není se co divit, že výrobci často a rádi sáhnou právě do sortimentu matných akrylátových dvířek.

Platí to i o společnosti F-HANET, která nám poslala dokumentaci několika svých kuchyní ve zmiňovaném provedení T.acrylic mat a supermat.

Z řady moderních a zajímavých realizací dačické rodinné firmy jsme vybrali tři, které kromě výrobce a použití matných akrylátových dvířek spojuje několik dalších charakteristických prvků:

 

  • použití různých odstínů šedé až po černou pro základ kuchyně

     Zvláště u matů platí, že „šedá je nová bílá“ – dává skvěle vyniknout kvalitám povrchu

     a navíc nabízí téměř neomezený kombinační potenciál…

 

  • kombinace dvířek T.acrylic s LTD v provedení dřevodekorů

     Šedou barvu lze úspěšně kombinovat s jakoukoli dřevinou a použití lamina přináší efekt

     estetický i ekonomický – dražší a levnější materiál zde netvoří kontrast, ale harmonii…

 

  • moderní funkční design a precizní řemeslné zpracování

     Z konceptu kuchyní je cítit profesionální ergonomické rozvržení promítnuté do moderního    

     designového hávu s citem pro detail – jednoduše pěkné řemeslo…

VĚRNÁ ČERNÁ

[T.acrylic AF 709 černá supermat ]

Dokonale matnému T.acrylicu skvěle sekundují koňakové tóny dubu sherman. Čistý funkční design podtrhují maličkosti jako decentně zaoblené úchytky a především dostatek osvětlení – přirozeného i umělého.

Matnou černou, základní odstín konceptu, najdeme i na dřezu a stylové vodovodní baterii, černé jsou dokonce vypínače a zásuvky. Dotažené řešení.

KRÁLOVNA POPELKA

[T.acrylic A 115M popelavě šedá mat]

Šedavý fundus linky si výborně rozumí jak s decentními akcenty dubu na několika horních skříňkách, tak bílým barovým pultem. A všimněte si, kolik parádní práce odvedou kontrastní kovové úchytky.

Opět černý dřez a opět dostatek světla, i když ve zcela jiném pojetí. Báječnou maličkostí velkého významu jsou LED pásky na dně horních skříněk. V programu T.komplet nově nabízíme vyfrézování drážek pro tyto pásky ….

SPRÁVNĚ UCHOPENO

[T.acrylic A 21M písková šedá mat, tvar AE42 povrch eloxovaný hliník]

Jemně našedlý matný akrylát dává výraznému ořechovému laminu prostor, aniž by sám vyklízel scénu. Jednoduchá, ale nadčasová kombinace materiálů i dekorů.

Bílá varná deska je moc pěkným prvkem kuchyně, nás ale těší použití úchytkového tvaru AE42, které jednak podtrhuje praktičnost sestavy a současně do ní vnáší další jemný estetický detail.

Tři různé kuchyně od výrobce F-HANET nám dnes připomněly, jak skvěle tvárným a funkčním materiálem jsou dvířka T.acrylic v rukou odborníků…

Líbil se Vám tento článek?

Dejte vědět ostatní, zda byl užitečný.

3 x AKRYLÁT! Inspirativní kuchyně T.acrylic…
4.67 1 5 6
0 / 5 Hodnocení článku: 4.67

Vaše hodnocení:

Nezmeškejte nové články